Пропонуємо Вашій увазі листи ГО «АЗІЗУ» та деякі відповіді на них, за останні місяці 2016 р. Між листами подані короткі коментарі.

Відповіді не було. Лист осів в ретросекторі.

Зустріч відбулася, але не з міністром. Вислухали корисну інформацію про місії різних структур транспорту в нашій державі. Місія міністерства – «Впровадження державної політики в сфері транспорту». Місія ПАТ «УЗ» – господарська діяльність залізничного транспорту України.

21 жовтня 2016 р. відбулися чергові збори ГО «АЗІЗУ», на які був запрошений колишній її член – громадянин Плахотнюк В.С. для роз’яснення суті «створеного» ним наказу № Ц-6-2/2218. Доклад був дуже «красномовним», але не переконливим. Резюме від вислуханого – монополізація (в одній особі) всього історичного надбання залізниць України. Після чого був підготовлений наступний лист.

Пропонуємо Вашій увазі відповідь на цей лист, «створену» за безпосередньою участю громадянина Плахотнюка В.С.

Для отримання офіціальної копії «дуже корисного» наказу, в ПАТ «УЗ» був направлений відповідний запит.

Пропонуємо Вашій увазі відповідь на запит.

Коментар до відповіді. Виконавець (Суворова, 309-79-65) забула вказати, що ПАТ «УЗ» – є державним акціонерним товариством, на яке розповсюджуються норми Закону «Про доступ до публічної інформації». Щодо «закритості» інформації. Це практикують підприємства приватної власності.

Щоб отримати інформацію про плани ГО «АЗІЗУ» на 2017 рік, громадянин Плахотнюк В.С. зобов’язав керівництво регіональної філії «Одеська залізниця» надіслати йому відповідну інформацію. Ось лист з Одеської залізниці до ГО «АЗІЗУ».

Наша відповідь громадянину Плахотнюку В.С. через Одесу.

В цей же час наступ на існування депо на ст. Цвіткове продовжував посилюватися, адже підлеглі мають виконувати наказ. Крім цього, в ПАТ «УЗ» надійшла кляуза від біглого до країни-агресора, «патріота» України – Рибака Д.П.

Нами надіслано черговий лист керівнику ПАТ «УЗ». Будь ласка, читайте.

Дипломатично дочекавшись поки минув місяць, за телефоном 4650046 відповіли: «Наш лист знаходиться на розгляді у громадянина Плахотнюка В.С.». Друзі, давайте ще почекаємо.

1-2 грудня 2016 р. В депо на ст. Цвіткове працювала комісія по обстеженню приміщень, умов роботи персоналу та перевірці фактів, викладених у кляузі вірного друга громадянина Плахотнюка В.С. Пропонуємо Вам ознайомитися з Актом комісії.

Про користь створення ретросектору висновки робіть самі. Поки що вся його робота полягає у остаточній руйнації всього що зроблено не Плахотнюком В.С., а іншими людьми, Що створить корисного цей персонаж від дворового футболу, важко собі уявити?!