12.06.2008 року

Присутні: Бабарика Д.А.; Бердніков В.Г.; Гопкало О.М.; Єрмак Д.О.; Клочко І.А.; Міхед В.В.; Семирог–Орлик Д.М.; Трушель С.Е.

З питань порядку денного виступали всі присутні.

Зборами прийняті рішення:

 1. Затвердити назву Організації «Асоціація збереження історії залізниць України».
 2. Обрати Головою Організації Гопкала Олександра Миколайовича.
 3. Запропонований проект Статуту прийняти за основу.
 4. Просити учасників зборів підготувати пропозиції або зауваження до окремих пунктів Статуту, та в термін до 18.06.2008 року надати їх електронною поштою за визначеною адресою для обговорення та затвердження його на наступних зборах активу Асоціації.
 5. Просити Голову Асоціації:
  1. Наданий проект Заяви про легалізацію Асоціації підписати разом з іншими засновниками, вирішити питання нотаріального засвідчення та до 19.06.2008 року направити Заяву до Головного управління юстиції у м. Києві.
  2. На підставі зібраних анкетних даних підготувати до 19.06.2008 року проект рішення по закріпленню відповідальних за напрямками діяльності Асоціації.
 6. Просити Семирог–Орлика Д.М. та Єрмака Д.О. розробити проект символіки, макети посвідчень, візитних карток та до 19.06.2008 року надати їх зразки для обговорення на зборах активу Асоціації.
 7. Просити Трушеля С.Е. спільно з Єрмаком Д.О. розробити проект інформаційної сторінки в мережі Інтернет та до 01.07.2008 року надати Голові Асоціації звіт про готовність сайту для публікації.
 8. Провести збори активу Асоціації 19.06.2008 року та розглянути наступні питання:
  1. Стадія реєстрації Асоціації.
  2. Внесення змін та доповнень до Статуту.
  3. Закріплення відповідальних за напрямками діяльності Асоціації.
  4. Обговорення проектів символіки, макетів посвідчень, візитних карток, ходу розробки інформаційної сторінки в мережі Інтернет.
  5. Вивчення досвіду ВОЛЖД (Всероссийского общества любителей железных дорог), FEDECRAIL (Європейської федерації музеїв та туристичних залізниць), NERHT (Фонду по збереженню залізничної спадщини нової Європи).
  6. Висвітлення у галузевій пресі створення Асоціації.

Секретар Зборів: Бабарика Д.А.