Підсумки.

Громадська організація «Асоціація збереження історії залізниць України», яка теж приймала участь у Виставці, висловлює Велику подяку організаторам  її проведення:
Директору планетарію – Євгену Глушко.
Українському клубу залізничного моделювання, в особі Павла Гущина, та багатьом іншим талановитим і захопленим людям, що створили найдовший (майже 82 м) макет діючої залізниці в масштабі 1:87. Ваше колективне фото знайдено в Інтернеті, хоча на ньому зображені не всі учасники виставки від клубу.

Клубу TTrack-UA, в особі Андреєва Олександра та іншим майстрам, за створення макету діючої залізниці в масштабі 1:160.
Київському Хобі Центру, за демонстрацію моделей виконаних з картону та паперу, організації майданчику дозвілля для дітей.
Директору ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж», Сподинській Ларисі Леонідівні, за участь у виставці волонтерів – студентів коледжу.
Авторам фотографій та малюнків на залізничну тематику.

Висловлюємо окрему подяку друзям і колегам, які організували та наповнили стенди ГО «АЗІЗУ», готували демонстраційні відео сюжети. Серед них: Дмитро Бабарика; Володимир Бердніков; Олександр Бердніков; Андрій Букрєєв; Сергій Палієнко; Володимир Петрусенко; Денис Семирог-Орлик; Дмитро Туровець; Леонід Фісенко; Павло Чубаха.

РЕЗЮМЕ. За рахунком – це є сьома виставка, в яких ГО «АЗІЗУ» виступала організатором або була учасницею, як в м. Києві, так і за його межами.
Враження. Приходили старі знайомі та невідомі люди, яким цікава історія залізниць, і для яких було дуже приємно проводити екскурсію. Лишилося багато добрих спогадів на тривалий час. Ще раз всім дякую!

Голова ГО «АЗІЗУ» Гопкало Олександр. 11.03.2017 р.

Фотографії з Виставки.

Банер перед початком великого макету:

Фрагменти найдовшого макету в масштабі НО та дехто з його творців:

Фрагмент макету в масштабі N:

Графіка та фото:

Експозиція ГО «АЗІЗУ»

Стенди та вітрини:

Деякі експонати з вітрин крупним планом:

Всі знайомі обличчя:

Тут можна було купити моделі залізниць: